KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 


Temizlikcantasi.com'da alışverişlerinizin güvenli olması için güvenlik önemleri uygulanmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde saklı tutulmaz, paylaşılmaz veya üçüncü bir şahıs tarafından görüntülenemez. 

Temizlikcantasi.com SSL sertifikalıdır.Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) sistemi ile şifrelenmiştir. Bu sayede, sitemize yapacağınız ziyaret ve alışverişiniz sırasında herhangi bir şekilde kredi kartı, üyelik bilgileri ve benzeri kişisel bilgilerinizin sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinde istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından okunması ya da ele geçirilmesi önlenmiştir.

 

Sizden talep edilen mali bilgiler, satın aldığınız ürünleri faturalamak için kullanılmaktadır. Sitemizden bir ürün satın aldığınızda, size ait mali bilgilerin işleminizi gerçekleştirmek için gerekli kurumlara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmiş olursunuz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, CVV2 , son kullanma tarihi dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.